O kapele Termíny koncertů Členové Historie Galerie Návštěvní kniha Zeď Johna Lennona Demo nahrávky (jen pro registrované a pořadatele) Registrovat se Kontakty Budiž noc

Novinky

Termíny veřejných vystoupení v roce 2018

Středa 24.1.2018

Do sekce Termíny jsme přidali data našich vystoupení ve Vagonu téměř až do konce roku. Průběžně budeme přidávat další veřejná vystoupení včetně koncertů Marthy a Teny. 
Ostatní privátní a firemní akce zde nenajdete, musíme přeci jen dodržovat soukromí našich hostitelů... 
V připadě zájmu o takovéto vystoupení nás neváhejte kontaktovat, rádi ověříme, jestli ve vámi plánovaném termínu máme volno. :)

Silvestr ve Vagonu

Neděle 31.12.2017

Nový rok opět slavíme ve Vagonu. Bude to prodloužená jízda, hrajeme skoro až do rána - tak asi do dvou :)

Přijďte, budeme se na vás těšit!

Beatles večer ve Vagonu

Sobota 25.11.2017

V sobotu 25.11. od 21h zveme všechny příznivce skupiny Beatles na speciální vystoupení věnované více než kdy jindy právě tvorbě Johna, Paula, George a Ringa. Dozvěděli jsme se totiž, že letos se poprvé nekoná Beatlemanie, na které jsme často vystupovali. Samozřejmě nás to mrzí, takže jsme si řekli, že pro fanoušky Beatles uděláme Beatle-večírek alespoň v našem domovském Vagonu.

V rámci možností budeme hrát i na přání, takže neváhejte a své návrhy posílejte nejpozději do pátku 17.11. na professor@imagine.cz nebo přes náš FB: https://www.facebook.com/professorband/.

Professor - 28

Pátek 17.11.2017

V listopadu bude kapele 28 let, do 30 (a pořádné oslavy) nám sice ještě něco chybí, ale i tak se přijďte podívat 25.11. do Vagonu, uděláme si zatím takovou malou oslavičku! :)

 

Změna Vagonu v září a říjnu

Sobota 16.9.2017

Pozor - termín ve Vagonu v září se přesouvá na sobotu 16.9. a v říjnu na čtvrtek 19.10. Po prázdninách se na vás těšíme!

Martha a Tena ve Vagonu

Neděle 28.5.2017

Pro všechny pamětníky a příznivce hudby 60., 70. a 80. let jsme připravili dvojkoncert Marthy a Teny a naší kapely.

V první části zazní naživo největší hity dua Martha a Tena v češtině i řečtině, ve druhé části pak zahrajeme průřez světovými hity od blues, přes rock'n'roll a beat až po klasický rock. Beatles samozřejmě nebudou chybět!

Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo?

Anketa

Kolik basových kytaristů hrálo v kapele Professor od jejího založení?

3 hlasů

7 hlasů

4 hlasů

1 hlasů

Všechny ankety