O kapele Termíny koncertů Členové Historie Galerie Návštěvní kniha Zeď Johna Lennona Demo nahrávky (jen pro registrované a pořadatele) Registrovat se Kontakty Budiž noc

Novinky

Změna Vagonu v září a říjnu

Sobota 16.9.2017

Pozor - termín ve Vagonu v září se přesouvá na sobotu 16.9. a v říjnu na čtvrtek 19.10. Po prázdninách se na vás těšíme!

Martha a Tena ve Vagonu

Neděle 28.5.2017

Pro všechny pamětníky a příznivce hudby 60., 70. a 80. let jsme připravili dvojkoncert Marthy a Teny a naší kapely.

V první části zazní naživo největší hity dua Martha a Tena v češtině i řečtině, ve druhé části pak zahrajeme průřez světovými hity od blues, přes rock'n'roll a beat až po klasický rock. Beatles samozřejmě nebudou chybět!

Nové termíny ve Vagonu do konce roku

Sobota 6.5.2017

V sekci termíny jsou doplněna další data našich vystoupení ve Vagonu až do ledna 2018.

Tentokrát plánujeme víc dopředu, tak doufáme, že se uvidíme!

Vracíme se k víkendům

Pondělí 6.3.2017

Po dvou termínech v neděli se vracíme k pátečním a sobotním vystoupením. V březnu hrajeme v pátek 17., v dubnu potom v sobotu 22. Další data vystoupení jsou v sekci Termíny. Těšíme se na Vás!

Nedělní taneční čaj ve Vagonu

Čtvrtek 9.2.2017

V únoru hrajeme ve Vagonu v neděli 19.2., což je takovým navázáním na nedělní taneční čaje, na kterých v 60. letech hrály tehdejší rock'n'rollové a beatové kapely. Proto zařadíme i pár českých skladeb, které běžně nehrajeme... Přijďte včas, chceme začít přesně, abyste stihli poslední metro :o)

 

Happy New Year!

Neděle 8.1.2017

Děkujeme všem za přání do nového roku a jsme rádí, že jsme Silvestra s mnohými z Vás opět letos oslavili ve Vagonu. Díky také Michalu Chroňákovi (Růžena) za výpomoc, když zaskočil za Richieho, který si zranil levou ruku. V lednu a v únoru se uvidíme výjimečně v neděli, tak doufáme, že se uvidíme!

Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo?

Anketa

Kolik basových kytaristů hrálo v kapele Professor od jejího založení?

3 hlasů

3 hlasů

2 hlasů

1 hlasů

Všechny ankety