O kapele Termíny koncertů Členové Historie Galerie Návštěvní kniha Zeď Johna Lennona Demo nahrávky (jen pro registrované a pořadatele) Registrovat se Kontakty Budiž noc

Úvodní stránka

Skupina PROFESSOR hraje repertoár 60. a 70. let, především tvorbu Beatles a Deep Purple, skladby Johna Lennona na sólové dráze a klasický hardrock. Podstatnou část tvoří také rock'n'roll, blues a některé české hity z tohoto období.

Kapela vystupuje v klubech, na plesech, firemních akcích, veletrzích, svatbách, městských slavnostech i v rámci jiných společenských událostí.

Součástí klubových vystoupení jsou kromě Beatles také skladby Deep Purple, Led Zeppelin, Queen nebo AC/DC.

Další alternativou je vystoupení akustického tria, které je využíváno zejména při akcích s menšími nároky na intenzitu ozvučení jako jsou rauty, vernisáže apod.

V poslední době PROFESSOR také doprovází zpěvačky Marthu a Tenu Elefteriadu, jejichž vystoupení je procházkou více než čtyřiceti lety jejich profesionální hudební kariéry, kterou nastartovala Bratislavská Lyra.

 

Kontakt:

Skupina PROFEESSOR: professor@imagine.cz, tel +420 724 728 908

Facebook

Instagram

Vystoupení Marthy a Teny: professor@imagine.cz, tel +420 724 728 908

 

Pokud chcete hlasovat v anketách, zaregistrujte se, prosím.

Novinky

Happy New Year!

Úterý 7.1.2020

Díky všem, kteří naplnili Vagon na Silvestra a nám se tak dobře hrálo :)

Doplnili jsme data našich veřejných vystoupení na první polovinu roku 2020, najdete je v sekci Termíny.

Nový rok zahajujeme 11.1. v divadle Semafor, lepší misto jsme si nemohli přát!

 

Výroční koncert

Sobota 30.11.2019

Děkujieme všem, kteří s námi přisli 30.11. do Vagonu oslavit naše narozeniny. Vytvořili jste skvělou atmosféru a nám se tak bezvadně hrálo!

Díky také všem hostům - Filip Hrnčíř, Marek Novotný, Lukáš Zíta, Vlastimil Novák, Kamil Kyzlík, Michal Růžena Chroňák, Pavel Geisler, Andrea Pavelková a zejména MARTHA a TENA.

Zvláštní poděkování patří naší fanynce Evě, která nás na koncert vybavila nejen výborným občerstvením včetně dortu, ale také speciálními tričky.

Pošlete nám prosím přes úschovnu na náš email fotky a videa, které jste pořídili. S vaším dovolením je budeme postupně zveřejňovat.

 

Archiv novinek

Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo?

Anketa

Kolik basových kytaristů hrálo v kapele Professor od jejího založení?

9 hlasů

24 hlasů

11 hlasů

9 hlasů

Všechny ankety